PIJANY Z ZAKAZEM SPOWODOWAŁ KOLIZJE - Wiadomości - KPP w Chełmnie

Wiadomości

PIJANY Z ZAKAZEM SPOWODOWAŁ KOLIZJE

Data publikacji 18.01.2019

Wczoraj (17.01) w ręce chełmińskich policjantów wpadł pijany kierujący fiatem, wobec którego sąd wydał zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto mieszkaniec powiatu chełmińskiego doprowadził do zdarzenia drogowego i odjechał z miejsca. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Wczoraj (17.01) przed godz. 15.00 na ul. Nad Groblą w Chełmnie doszło do zdarzenia drogowego, podczas którego kierujący fiatem punto, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w mercedesa. Następnie odjechał z miejsca stłuczki. Poszkodowany podjął pościg za sprawcą, którego zatrzymał na ul. Biskupiej. Przybyli na miejsce policjanci wyczuli od kierującego fiatem woń alkoholu z ust. Okazało się, że mężczyzna jest totalnie pijany – wynik 0,93 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mundurowi ustalili, że mieszkaniec powiatu chełmińskiego posiada orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów.

Na chwilę obecną w Komendzie Powiatowej Policji w Chełmnie prowadzone jest postępowanie. O dalszym losie nieodpowiedzialnego kierowcy zadecyduje sąd.

 

Autor: asp. Dorota Lewków
Publikacja: asp. Dorota Lewków