CHEŁMIŃSCY POLICJANCI ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI - Wiadomości - KPP w Chełmnie

Wiadomości

CHEŁMIŃSCY POLICJANCI ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI

Data publikacji 31.12.2018

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi 32–letniemu mężczyźnie u którego policjanci znaleźli narkotyki. Mieszkaniec powiatu chełmińskiego usłyszał już zarzut posiadania niedozwolonych środków.

W niedzielę (30.12) po godz. 02.00 w nocy, na ul. Raszei w Chełmnie policjanci wylegitymowali mężczyznę, który poruszał się rowerem bez wymaganego oświetlenia. Podczas rozmowy 32-latek zachowywał się nerwowo co wzbudziło czujność mundurowych. Zaangażowani policjanci postanowili wyjaśnić przyczynę nienaturalnego zachowania rowerzysty. Okazało się, że mieszkaniec powiatu chełmińskiego posiadał przy sobie dwa woreczki z zawartością białego proszku oraz jeden woreczek z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego – wstępne badania wykazały, że jest to amfetamina i marihuana. Mundurowi zabezpieczyli łącznie 5,85g amfetaminy oraz 0,47g marihuany.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania niedozwolonych środków - grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za brak obowiązkowego wyposażenia roweru został ukarany mandatem karnym.

 

 

Autor: asp. Dorota Lewków
Publikacja: asp. Dorota Lewków