Wiadomości

POLICJANCI Z KPP CHEŁMNO ZAJĘLI II MIEJSCE W TURNIEJU „PATROL ROKU 2018”

Data publikacji 07.06.2018

Wczoraj (6.06.br.) rywalizowali najlepsi patrolowcy z województwa kujawsko-pomorskiego w ramach XXV Turnieju Par Patrolowych "Patrol Roku 2018". Po torze przeszkód, rywalizacji na macie, strzelaniu i teście wiedzy chełmińscy policjanci sierż.szt. Rafał Brzozek i st.sierż. Piotr Rosinke zajęli II miejsce.

W zawodach udział brali policjanci pełniący służbę patrolową lub interwencyjną. Łącznie w konkursie rywalizowało  40 funkcjonariuszy  reprezentujących wszystkie komendy miejskie i powiatowe policji województwa kujawsko-pomorskiego . Zawody składały się z testu wiedzy zawodowej, sprawdzianu obezwładniania osób, sprawdzianu strzeleckiego oraz sprawdzianu sprawności fizycznej i udzielania pierwszej pomocy.
II miejsce zajęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie w składzie sierż.szt. Rafał Brzozek i st.sierż. Piotr Rosinke.
Przeprowadzenie wojewódzkich eliminacji nie było jedynie formą rywalizacji sportowej, ale przede wszystkim stało się znakomitą okazją do doskonalenia umiejętności zawodowych policjantów. W XXV Finale Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2018” kujawsko-pomorski garnizon będą reprezentowali policjanci z KMP w Bydgoszczy i KPP w Chełmnie. Zawody te odbędą się w Szkole Policji w Słupsku. Gratulujemy!!!

Autor: mł.asp. Anita Zielińska
Publikacja: Anita Zielińska