WPADŁ Z AMFETAMINĄ - Wiadomości - KPP w Chełmnie

Wiadomości

WPADŁ Z AMFETAMINĄ

Data publikacji 25.01.2018

Trzy lata więzienia grożą 24-latkowi z powiatu chełmińskiego, który został zatrzymany w Chełmnie z amfetaminą ponad 7 gramów. Teraz o jego losie zdecyduje prokurator i sąd.

Wczoraj tj. (24.01.) przed godz. 20:00 policjanci z chełmińskiej drogówki będąc na ul. Szosa Grudziądzka w Chełmnie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego vw passat. Podczas kontroli mężczyzna nagle odpalił auto, dodał gazu i odjechał. Za daleko jednak nie zdążył odjechać ponieważ już na ul. Dworcowej został ponownie zatrzymany. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić przyczynę takiego zachowania. Wkrótce wszystko było jasne, mężczyzna z kieszeni od kurtki wyciągnął dwa woreczki strunowe z białym proszkiem . W celu wyjaśnienia sprawy 24-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zabezpieczony biały proszek poddano badaniu, które wykazało, iż jest to amfetamina. Funkcjonariusze mieszkańcowi powiatu chełmińskiego zatrzymali prawo jazdy.

 

Wobec faktu, że posiadanie środków odurzających jest zabronione ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii 24-letni mieszkaniec naszego powiatu wkrótce usłyszy zarzut i za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Autor: mł.asp. Anita Zielińska
Publikacja: Anita Zielińska