WEEKENDOWE STŁUCZKI - Wiadomości - KPP w Chełmnie

Wiadomości

WEEKENDOWE STŁUCZKI

Data publikacji 23.10.2017

Dwie stłuczki oraz jeden nietrzeźwy rowerzysta. Sprawcy tych wykroczeń zostali ukarani przez policjantów mandatami karnymi.

      W piątek (20.10)  dyżurny policji w Chełmnie otrzymał zgłoszenia o dwóch  zdarzeniach drogowych. W skutkach okazały się niegroźnymi kolizjami. Do pierwszej z nich doszło około godziny 9.00 przy ul. Dojazdowej. Kierująca pojazdem ford podczas manewru cofania na parkingu uderzyła w prawidłowo zaparkowany pojazd renault. Kierująca fordem,18-latka z Chełmna, została ukarana mandatem.
     Około godziny 20.00 również w Chełmnie kierująca pojazdem fiat punto na skrzyżowaniu ul. Świętojerskiej z ul. Aleje 3-go Maja zatrzymała się przed przejściem dla pieszych w celu przepuszczenia pieszego znajdującego się na przejściu a kierujący pojazdem volvo nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył fiata.
Sprawca kolizji, 45- latek, mieszkaniec powiatu chełmińskiego został ukarany mandatem. 
     Mandatem został też ukarany 58-latek, mieszkaniec gminy Papowo Biskupie, którego policjanci zatrzymali do kontroli. W piątek (20.10) około godziny  17.15 w miejscowości Dubielno mężczyzna kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości. "Wydmuchał" niespełna 0,5 promila. 
Autor: asp.szt. Gabriela Andrzejczyk
Publikacja: Gabriela Andrzejczyk