KOLIZJA W BRZOZOWIE - Wiadomości - KPP w Chełmnie

Wiadomości

KOLIZJA W BRZOZOWIE

Data publikacji 01.10.2020

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w Brzozowie. Za popełnione wykroczenie 44-latka została ukarana mandatem karnym. Pamiętajmy o tym, że jesienny czas charakteryzuje się trudniejszymi warunkami atmosferycznymi i wymaga zarówno od pieszych jak i kierujących szczególnej ostrożności.

Wczoraj (30.09) po godz. 16.00 w Brzozowie doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń policjantów, którzy udali się na miejsce wynika, że 44-letnia kierująca osobowym oplem w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa doprowadziła do zderzenia z audi, a następnie na skutek zmiany toru jazdy uderzyła w dwa zaparkowane fordy. Za popełnione wykroczenie kobieta została ukarana mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi.

Warto pamiętać o tym, że jesienny czas charakteryzuje się trudniejszymi warunkami atmosferycznymi. Opady deszczu, mgły i zalegające na jezdni liście sprzyjają powstawaniu niebezpiecznych sytuacji na drogach. Dlatego okres ten wymaga zarówno od pieszych jak i kierujących szczególnej ostrożności. Apelujemy o rozwagę i przestrzeganie obowiązujących przepisów.